Ankara oto kiralama

Yazan: 19 Ocak 2016 Salı  
Kategori: oto kiralama ankara

Ankara oto kiralama firmaları açısından oldukça tercih edilebilir bir şehirdir. Başkent bir çok firma ve devlet kurumuna ev sahipliği yaptığından her daim araç kiralama hizmeti gereksinimi vardır. Otomobil firmaları yılın hemen hemen her döneminde bir çok kampanya düzenlemektedirler. Bu kampanyalardan en çok faydalanan şirketler oto kiralama firmaları olmaktadır. Bir çok Ankara oto kiralama firması çok adetli alım yaptıkları için kampanyalar dışında ekstra daha fazla indirim alarak araçları filolarına katmaktadırlar. Bu durum firmalar arası rekabeti doğurduğu için oto kiralama fiyatları oldukça uygun rakamlara düşmekte ve bu da araç kiralama hizmeti almak isteyen bir çok firmanın işine gelmektedir. Başta vergi avantajı olmak üzere bir çok ekstra avantajdan da faydalanabilen firmalar filo kiralama hizmeti ile oldukça önemli avantajlar elde edebiliyorlar. Genelde dizel motorlu araçlar kiralanmak için tercih edilmekte. Başta focus, fluence, fiesta gibi araçlar başı çekmekte. Daha sonra linea ve clio gibi araçları da sayabiliriz. Son çıkan karayolları kanununa göre artık ticari araç kiralaması yapılamamakta. K belgesi başta olmak üzere bir çok kanun maddesi bunu engellemekte. İleriki dönemlerde bununla ilgili düzenlemelerin oto kiralama şirketleri ve araç kiralama hizmeti almak isteyen firmaların lehine yapılacak olması umut edilmekte. Oto kiralama Ankara için detaylı bilgiyi http://www.rentacarss.com/ankara-rent-a-car/ linkinden de edinebilirsiniz.

www.rentacarss.com

Ankara lüks araç kiralama

Yazan: 19 Ocak 2016 Salı  
Kategori: kiralık araç ankara

luks-arac-kiralamaBirçok kişi ya da kurum özel günler ya da özel misafirler için lüks araç kiralama hizmeti almaktadır. Firmamızda bmw, mercedes gibi bazı modellere ait araçlar bulunmaktadır.Kısa dönem kiralamalarda bu araçlar şoförlü olarak tahsis edilmekte, uzun dönme kiralamalarda ise şoförsüz olarak da verilebilmektedir. Ayrıca lüks araçlarımız ile 7/24 havalimanı transfer hizmeti de verilmektedir. Ayrıntılı bilgiyi müşteri hizmetlerimizden alabilirsiniz.

esenboğa havalimanı transfer

Yazan: 19 Ocak 2016 Salı  
Kategori: kiralık araç ankara

havaalani-transferEsenboğa havalimından Ankara’ya ya da Ankaradan havalimanına 7/24 her türlü aracımız ile transferlerinizi yapmaktayız.Bu hizmeti en uygun fiyat garantisi ile size sunuyoruz. Lüks araçlarımız ile bu hizmeti alabileceğiniz gibi, minibüs veya midibüs araçlarımızla da transferlerinizi yapabilmekteyiz.Uçak saatlerini ve alış noktalarını bize bildirmeniz yeterlidir. Esenboğa havalimanı transfer için ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

şöförlü araç kiralama Ankara

Yazan: 19 Ocak 2016 Salı  
Kategori: kiralık araç ankara

ankara-soforlu-kiralamaŞoförlü araç kiralama hizmeti profesyonellik ve güven gerektiren son derece ciddi bir iştir. Bu bağlamda kiralanacak aracın güvenliğinden tutunda kullanacak olan şoförün durumuna kadar bir takım kriterlerin oluşması, müşteri memnuniyeti ve güvenliği için önemlidir. Bu hizmeti güvenle alabileceğiniz en iyi şirketlerden biri olan Kaan car rental firmamızda son model araçlar ile şoförlü aaraç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Şoförlü araç kiralama hizmeti almak bir ayrıcalıktır.

ford focus kiralama

Yazan: 19 Ocak 2016 Salı  
Kategori: kiralık araç ankara

ankara-focus-kiralamaOrta sınıf araç segmentinin en çok tercih edilen araçlarından biri olan ford focusları en uygun fiyatlar ile firmamızdan kiralamanız mümkündür. Geniş, konforlu, donanımlı ve güvenli bir araç olan focusların en çok tercih edilme nedenlerinden biri de düşük yakıt tüketimidir. Tabii bu söylediğimiz dizel versiyonları içindir ki , zaten benzinli versiyonlarını kiralık araç servislerinde bulmanız pek olası değildir. Orta ve uzun dönem de kiralayabileceğiniz bu araçlar için fiyat teklifini müşteri hizmetlerimizi arayarak alabilirsiniz.

renault fluence kiralama

Yazan: 19 Ocak 2016 Salı  
Kategori: kiralık araç ankara

ankara-fluence-kiralamaFluence de tıpkı ford focus da olduğu gibi çok tercih edilen bir araçtır. Düşük yakıt serfiyatı en önemli tercih sebebidir. Hatta sınıfının en az yakan aracı da diyebiliriz. Özellikle son dönem üretilen fluencelerde euro 5 motor teknolojisi kullanılarak hem yakıt tasarrufu üst düzeye çıkmış, hem de çevre dostu bir motor ortaya çıkarılmıştır. Uzun dönem kiralama hizmeti alan şirketlerin de bir çoğu bu aracı tercih etmiştir. Sizde bu araç için cazip kiralama koşulları ve fiyatlarından yararlanmak istiyorsanız, hemen bizi arayabilirsiniz.

Ankara ucuz araç kiralama

Yazan: 19 Ocak 2016 Salı  
Kategori: kiralık oto ankara

ekonomik-arac-kiralamaGünümüzde kiralanan araçların ekonomik fiyatlı ve dizel olması çok tercih edilmektedir. Bu durum ekonomik kiralık araç hizmeti adı altında bir kavram doğurmuştur. Filomuzda, renault, hyundai ve fiat modellerine ait kiralayabileceğiniz bir çok araç bulunmaktadır. Tamamı servis bakımlı ve full kaskolu olan bu araçlara çok ekonomik fiyatlar ile sahip olabilir ve kiralamanın avantajlarından faydalanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinen, kiralama sürenizi belirterek size özel fiyat bilgisiniz alabilirsiniz.Ankara araç kiralama tavsiye

esenboğa oto kiralama

Yazan: 19 Ocak 2016 Salı  
Kategori: kiralık oto ankara

esenboga-havalimaniAnkara’ya dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanından hergün onlarca uçak inmektedir. Bir çok yolcu iç hatlar ve dış hatlar çıkış kapılarından çıkarak Ankara nın bir çok yerine dağılmaktadırlar. Esenboğa havalimanında araç kiralama ihtiyacı her geçen gün artmaktadır.Bir çok firma yoğun bir rekabet içerisindedir. Şirketimizden günün her saatinde esenboğa dan teslim alacağınız şekilde en uygun fiyat garantisi ile oto kiralayabilir ve seyehatinizin sonunda dilerseniz yine havalimanında teslim edebilirsiniz. Rezervasyon için bizimle iletişime geçmeniz yerterli…En iyioto kiralama şirketleri için rahatlıkla bizi tercih edebilirsiniz.

Ankara filo kiralama

Yazan: 19 Ocak 2016 Salı  
Kategori: kiralık oto ankara

ankara-filo-kiralama
Filo kiralama ya da bir başka deyişle uzun dönem operasyonel araç kiralama son yıllarda oldukça moda olan bir iş kolu oldu. Bu hizmet için özel ve resmi kurumlar ile bir çok şirket talepte bulunmakta. Bu da yeni bir pazar yaratarak bir çok otomotiv firmasının bu işe girmesine neden oldu. Hatta öyle bir rekabet oluştu ki inanılmaz komik rakamlar ile araç kiraya veren bir çok şirket zarar ettiğini uzun vadede anlayacak ve iş işten geçmiş olacak. Düşük fiyat ile pazardan pay kapma yarışı başta müşteri memnuniyetsizliği olmak üzere bir çok sorunuda ortaya çıkarmış durumda. Bakımdan ve diğer giderlerden yapılan kısmalar bir çok kişinin can güvenliğinide tehlikeye atmaktadır. 50-60 bin liralık araçların 300-400 euro gibi komik aylık ödemelerle kiralandığı bu piyasada ileride bir çok kiralama şirketi sıkıntı yaşayacak ve yollarımız bakımsız ve sorunlu arabalarla dolu bir hurda çöplüğüne dönecektir. Bu maliyetlere bakarak bu komik rakamlara araç kiralaya verenler için bir çok soru akla geliyor kuşkusuz. Belki kara para aklıyorlar, belki de başka bir şey. Devletin bu konuya mutlak suretle bir el atması gerek. Burada tek karlı çıkan araç kiralama hizmeti alan firmalar kuşkusuz. Hem ucuza araç kiralayıp hem de vergiden düşme avantajı ile oldukça mutlu oldukları söylenebilir. Bu yazı,bizim filo kiralama olayına farklı bir bakış açımızdır.filo kiralama için Oto kiralama bloglarını ziyaret edebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ankara minibüs kiralama

Yazan: 19 Ocak 2016 Salı  
Kategori: kiralık oto ankara

ankara-minibus-kiralama
Minibüs kiralama hizmeti almak Ankara da çok kolay. Filomuzda minibüs araçlarımız genelde volkswagen caravella araçlardan oluşmaktadır. Bu araçlar 9 yolcu ve 1 şoför olmak üzere 10 kişilik kapasiteye sahiptirler. Araç ruhsatlarında orjinal minibüs yazmaktadır. Araçlarımız kamyonet ya da panelvan araçlardan çevrilmiş, sonradan koltuk takılmış minibüsler değildir. Bu yüzden kaan araç kiralama servisinden güvenle minibüs kiralama hizmeti alabilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Sonraki sayfa »

Ankara esenboğa havaalanı transfer